X

Серија на пакети

На пазарите им нудиме прилагодени решенија за пакување за пакување храна, пакување за храна за домашни миленици и за миленичиња, здрава амбалажа, пакување за убавина, пакување за секојдневна употреба и пакување за исхрана.Снабдувањето со материјал за пакување може да биде однапред направена кеса и/или филмска ролна.

Види повеќе
 • ЗА 13
 • ЗА 12

за нас

Основана во 2000 година, Gude Packaging Materials Co.Оригинална фабрика Ltd., специјализирана за флексибилно пластично пакување, покривање на печатење со гравира, ламиниране на филмови и правење кеси.Лоцирана во Шанту, Гуангдонг Кина, нашата фабрика ужива лесен пристап до комплетно снабдување со пластична амбалажа.Нашата компанија се простира на површина од 10300 квадратни метри.Имаме машини за печатење со гравира со голема брзина со 10 бои, машини за ламинирање без растворувачи и машини за правење вреќи со голема брзина.Можеме да печатиме и ламинираме 9.000 кг филм дневно во нормална состојба.

 

 

разбере повеќе
 • СЕРТИФИЦИРАНО QS

  СЕРТИФИЦИРАНО QS

  Нашата фабрика е QS сертифицирана за процес на пакување храна.Нашите производи ги исполнуваат стандардите на FDA.

  научи повеќе
 • ИСКУСЕН КАДАР

  ИСКУСЕН КАДАР

  Со 22 години производство и 12 години надворешна трговија, нашиот искусен персонал е секогаш подготвен да разговара за вашите барања и да го обезбеди вашето задоволство.

  научи повеќе
 • ПРОИЗВОДСТВО ЗА ПРОМОЦИИ

  ПРОИЗВОДСТВО ЗА ПРОМОЦИИ

  Одлични сме во производството на артикли за промоција.Можеме да произведуваме големи количини за кратко време со стабилен квалитет и конкурентна цена.

  научи повеќе
 • ПРЕВОЗ ПОГОДЕН

  ПРЕВОЗ ПОГОДЕН

  Шанту е пристанишен град, со аеродром.Блиску е до Шенжен и Хонгконг, транспортот е удобен.

  научи повеќе

Видео за производот

Тип на торба

Избрани производи

 • Запечатени и отпорни на истекување кеси за пакување за зачини за храна
  Запечатени и отпорни на истекување кеси за пакување за зачини за храна
 • Водоотпорна пластична чанта за пакување со патент со приспособливо лого
  Водоотпорна пластична чанта за пакување со патент со приспособливо лого
 • Прилагодено печатена запечатена закуска со рамно дно торба
  Прилагодено печатена запечатена закуска со рамно дно торба
 • Персонализирана чанта за пакување со патент од страна на солта за капење отпорна на влага
  Персонализирана чанта за пакување со патент од страна на солта за капење отпорна на влага
 • Stand up Pouch, прилагодено печатено доказ за влага за пакување за нега на тело
  Stand up Pouch, прилагодено печатено доказ за влага за пакување за нега на тело
 • Запечатена и водоотпорна кеса за пакување за восочни таблети за нега на тело
  Запечатена и водоотпорна кеса за пакување за восочни таблети за нега на тело
 • Пластични кеси за пакување храна за бисквити од ананас
  Пластични кеси за пакување храна за бисквити од ананас
 • Пластична кеса за пакување за ужина за колачиња со лимон
  Пластична кеса за пакување за ужина за колачиња со лимон
 • Запечатена торбичка за джинджифилово колачиња
  Запечатена торбичка за джинджифилово колачиња
 • Запечатени и отпорни на протекување приспособливи пластични кеси за пакување
  Запечатени и отпорни на протекување приспособливи пластични кеси за пакување

билтен