X

Seria e paketave

Ne ofrojmë në treg zgjidhje paketimi me porosi për paketimin e ushqimit, paketimin e ushqimeve për kafshë dhe ushqimeve për kafshët shtëpiake, paketimin e shëndetshëm, paketimin e bukurisë, paketimin e përdorimit të përditshëm dhe paketimin ushqyes.Furnizimi i materialit të paketimit mund të jetë qese dhe/ose rrotull filmi të përgatitur paraprakisht.

Shiko me shume
 • RRETH 13
 • RRETH 12

rreth nesh

E themeluar në vitin 2000, Gude Packaging Materials Co.Fabrika origjinale Ltd., e specializuar në ambalazhimin fleksibël të plastikës, që mbulon printimin e gravurës, laminimin e filmit dhe prodhimin e qeseve.E vendosur në Shantou, Guangdong të Kinës, fabrika jonë gëzon një akses të lehtë në një furnizim të plotë të ambalazheve plastike.Kompania jonë mbulon një sipërfaqe prej 10300 metrash katrorë.Ne kemi makineri printimi gravure me shpejtësi të lartë 10 ngjyrash, makineri laminimi pa tretës dhe makina për prodhimin e qeseve me shpejtësi të lartë.Mund të printojmë dhe laminojmë 9000 kg film në ditë në gjendje normale.

 

 

 

 

kuptojnë më shumë
 • QS CERTIFIKUAR

  QS CERTIFIKUAR

  Fabrika jonë është e certifikuar QS për procesin e paketimit të ushqimit.Produktet tona plotësojnë standardet e FDA.

  Mëso më shumë
 • STAFI ME EKSPERIENCE

  STAFI ME EKSPERIENCE

  Me 22 vjet prodhim dhe 12 vjet tregti të jashtme, stafi ynë me përvojë është gjithmonë në gatishmëri për të diskutuar kërkesat tuaja dhe për të siguruar kënaqësinë tuaj.

  Mëso më shumë
 • PRODHIMI I ARTIKUJVE PROMOVUES

  PRODHIMI I ARTIKUJVE PROMOVUES

  Ne jemi të shkëlqyer në prodhimin e artikujve promovues.Ne mund të prodhojmë sasi të mëdha në një kohë të shkurtër me cilësi të qëndrueshme dhe çmim konkurrues.

  Mëso më shumë
 • TRANSPORTI I PËRSHTATSHËM

  TRANSPORTI I PËRSHTATSHËM

  Shantou është një qytet port detar, me një aeroport.Është afër Shenzhen dhe Hongkong, Transporti është i përshtatshëm.

  Mëso më shumë

Video e produktit

Lloji i çantës

Produktet e veçuara

 • Çanta ambalazhimi të mbyllura dhe të dëshmuara për rrjedhje për erëza ushqimore
  Çanta ambalazhimi të mbyllura dhe të dëshmuara për rrjedhje për erëza ushqimore
 • Qese zinxhir i papërshkueshëm nga uji për paketim plastik me logo të personalizueshme
  Qese zinxhir i papërshkueshëm nga uji për paketim plastik me logo të personalizueshme
 • Çanta e sheshtë me fund të sheshtë të mbyllur me printim me porosi
  Çanta e sheshtë me fund të sheshtë të mbyllur me printim me porosi
 • Qese e personalizuar e paketimit me zinxhir anash me kripe te provës ndaj lagështirës
  Qese e personalizuar e paketimit me zinxhir anash me kripe te provës ndaj lagështirës
 • Stand up Pouch Proof lagështie me printim të personalizuar për paketimin e kujdesit për trupin
  Stand up Pouch Proof lagështie me printim të personalizuar për paketimin e kujdesit për trupin
 • Qese ambalazhimi i mbyllur dhe i papërshkueshëm nga uji për tableta dylli të kujdesit për trupin
  Qese ambalazhimi i mbyllur dhe i papërshkueshëm nga uji për tableta dylli të kujdesit për trupin
 • Çanta plastike të paketimit të ushqimit për biskota ananasi
  Çanta plastike të paketimit të ushqimit për biskota ananasi
 • Qese për paketim plastik për biskota me limon
  Qese për paketim plastik për biskota me limon
 • Qese e mbyllur për biskota me kek me xhenxhefil
  Qese e mbyllur për biskota me kek me xhenxhefil
 • Qese paketimi plastike të personalizueshme të mbyllura dhe të papërshkueshme nga rrjedhjet
  Qese paketimi plastike të personalizueshme të mbyllura dhe të papërshkueshme nga rrjedhjet

gazete